MENELE.net Strona G³ówna MENELE.net
zostań rasowym żulem :P

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
FAQ
Autor Wiadomo¶æ
ADMIN
Administrator

Do³±czy³: 14 Kwi 2007
Posty: 307
Wys³any: 2007-04-16, 18:08   FAQ

Temat w formie pytanie, odpowiedź. W odpowiedziach zadawać pytania które jeszcze nie zostały tu umieszczone, co jakiś czas będą usuwane, a na górze pojawią się wraz z odpowiedziami :)

rozdział 1. pytania o grę


1.1 Jaki jest maksymalny poziom osiÄ…galny w grze ?
odp. W zasadzie nie ma takowego.

1.2 Jakie są maksymalne poziomy przedmiotów ?
odp. Jak na razie jest po około 25 ale z czasem można dopisać nowe.

1.3 Czy jest jakiÅ› konkretny cel gry ?
odp. Dobrze się bawić.

1.4 O ile poziomów słabszych / silniejszych graczy można atakować ?

odp. Zakres graczy których możesz atakować zależy od twojego poziomu.
Na poziomach 1-2, nie można brać udziału w ustawkach.
Jeżeli poziom jest w zakresie 3-7, możesz atakować ludzi słabszych/silniejszych od siebie o 3 poziomy.
Dla poziomów 8-10 zakres to 3
Dla poziomów 11-13 zakres to 4
Dla poziomów od 14 zakres to 5
Dla poziomów od 17 zakres to 6

1.5 Gdzie mogę kupić broń/ochronę?
odp. Możesz kupić na demobilu lub u pasera. Ewentualnie możesz ją zdobyć od innego gracza siłą, wystarczy, że go pokonasz i zabijesz.

1.6 Po co są promile, co mi dają i skąd je brać ?
odp. Promile dają Ci możliwość działania, napady, szper czy ustawki pochłaniają promile.
Możesz je odzyskać odwiedzając "monopolowy" lub cierpliwie czekając.

1.7 Co to jest aparatura, czy opłaca się ją kupować?
odp. Aparatura to niezależne źródło kasiorki, inwestujesz, a potem Ci się powoli zwraca.
Cy się opłaca? sam sobie odpowiedz, inwestujesz 1000 kasy, przez 10 dni wracasz do punktu wyjścia, a potem już tylko zarabiasz.

1.8 Gdzie mogę się leczyć ?
odp. Możesz albo cierpliwie czekać, albo iść do konowała.

1.9 Dostałem ostrzeżenie na ławeczce, co zrobić ?
odp. Nic, być grzecznym, a po jakimś czasie zostanie ono skasowane [~14 dni] ;)

1.10 Chce się pozbyć konta, jak to zrobić ?
odp. po prostu przestań się na nie logować, po 35 dniach bez logowania konto zostaje automatycznie skasowane jako porzucone.

1.11 Czy jest możliwość zrezygnowania z brania udziału w ustawkach ?
odp. Nie, taka opcja nie jest przewidziana.

1.12 Czy jest możliwość zmiany statystyk ?
odp. Nie, taka opcja również nie jest przewidziana.

1.13 Co dajÄ… statystyk ?
odp. Siła i obrona oraz odpowiednio broń i zbroja wpływają na wielkość zadawanych/otrzymywanych obrażeń. Zręczność (statysyka i sprzęt) natomiast mają wpływ na szanse tafienia lub otrzymania ciosu w czasie walki.


rozdział 2. błędy ?



2.1 Czy można by usunąć blokadę kumulacji w aparaturze ?
odp. Nie, wówczas część ludzi logowała by się raz na tydzień wyciągając kasę, taka gra to żadna przyjemność. Poza tym, wszyscy składowali by tam kasę na jakieś inwestycje, co także nie sprzyjało by ciekawej grze :)

2.2 pokonuje Mnie słabszy gracz. Czy to błąd?
odp. Nie to nie błąd, w grze jest wiele elementów losowości, między innymi trafianie w czasie walki, jeśli ty kogoś nie trafisz a on trafi Cie nawet za 1 to on wygrywa.

2.3 Byłem w melinie a mimo to zabito Mnie, czemu ?
odp. Jeśli jesteś w melinie i nie masz SM nie mogą Cie atakować tylko osoby silniejsze, jeżeli ktoś jest na niższym poziomie wówczas może Cie zaatakować.

2.4 Czy jest ograniczenie jeśli chodzi o ilość ataków na danego gracza ?
odp. W zasadzie nie, aczkolwiek jeśli ktoś będzie mocno przesadzał to nie jest to mile widziane. (Mam tu na myśli, że jeżeli już raz kogoś zabiłeś, to przynajmniej na jakiś czas daj mu spokój, aby się człowiek nie zniechęcał bo go zabijają 10 razy dziennie)

2.5 Wchodzę na monopolowy i klikam na np. wódka i nic się nie dzieje żadnego przycisku potwierdzającego nie ma.
odp. Problem polega na tym, że twoja przeglądarka nie wyświetla przycisku, musisz zmienić przeglądarkę lub jej wersje (strona jest optymalizowana pod explorera i opere)

2.6 Gdy chce założyć "ekipę" pisze że "niedozwolone znaki w nazwie ekipy".
odp. Szczerze mówiąc nie wiem co tu może być niezrozumiałe, ale jako, że wiele razy padało to pytanie to mówię, że nazwy mogą składać się z liter (bez polskich znaków) i cyfr

2.7 Mam więcej expa, niż jest wymagane na dany poziom, a mimo to nie zmienił sie, co zrobić ?
odp. napadnij, na coś lub pobij kogoś ;) doświadczenie pewnie zdobyłeś w czasie napadów grupowych, a wówczas nie następuje przeliczenie.

2.8 zostałem pobity, ale żyję, mimo to zabrano mi broń. Czy to błąd?

odp. nie, poprostu po tym jak zostaniesz zabity, masz około 20% szans na automatyczne uzdrowienie, niestety broń zostaje u zwycięzcy.

2.9 zostałem zaatakowany przez tego samego gracza w odstępie mniej niż 10 minut o co chodzi?

odp. Jeżeli ktoś zostanie zabity i uzdrowi sie przy uzyciu flaszki, to może atakować bez względu na czas ostatniego ataku.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytañ do SQL: 14