MENELE.net Strona G³ówna MENELE.net
zostań rasowym żulem :P

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Co wy na to?
Autor Wiadomo¶æ
artkom9

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010
Posty: 6
Wys³any: 2010-10-03, 18:19   Co wy na to?

pomysl 1 promile alkoholu - wiadome jest ze zulik pospozyciu alkoholu jest bardziej afresywny przykladowo pifko + 1 agresji oraz ma większy mętlik w głowie - tu z kolei dałbym -1 do obrony.
pomysl 2 w rubryce szperaj lub w bitwie opcja dowolna w tym momencie przykladowo dzielnicowemu mozna po wygranej bojce zabrac czapke ktora daje cos tam do czegos oraz ze strazy miejskiej wybralbym np. palke lub kajdanki teoretycznie zul w zyciu ma taka mozliwosc.
Prosze o wypowiedzi i info na ten temat a moze jeszcze jakies inne propozycje padna.
Kolejny pomysł w miare gry te pomysły mi do głowy przychodzą.
Propos promili i zycia . Czy dałoby rade zrobić coś takiego , że im więcej promili tym szybciej one czasowo wzrastają i analogicznie zrobić to z życiem?
Ostatnio zmieniony przez artkom9 2011-05-18, 10:55, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
 
ADMIN
Administrator

Do³±czy³: 14 Kwi 2007
Posty: 307
Wys³any: 2010-10-04, 09:57   

Co do pomysłu drugiego proponuję nieco więcej pobić dzielnicowego, od czasu do czasu coś wypadnie ;)
 
 
artkom9

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010
Posty: 6
Wys³any: 2010-10-05, 05:49   

Kolejna propozycja do ewentualnego zastosowania. Konował i stopniowanie leczenia analogicznie do alkoholu. Przykład dostane bęcki za 100 to moge sie wyleczyć się w 20 % przykładowo za 20 kasy. Można też zrobić na zasadzie hurtownika im więcej zainwestuje w leczenie % tym mniejszą musze kaske za to płacić. Pozdrawiam
 
 
mieszko

Do³±czy³: 25 Wrz 2010
Posty: 24
Wys³any: 2010-10-05, 08:33   

to ma nawet sens czasami bakuje życia na atk czy szper albo mamy mało kasy na monopolowy i po wyleczeniu zostajemy bez promili
 
 
ADMIN
Administrator

Do³±czy³: 14 Kwi 2007
Posty: 307
Wys³any: 2010-10-05, 17:09   

Tu jest niejaka kwestia realności, jak się idzie do lekażą to raczej nie mówi się panie doktorze proszę wyleczyć mnie tylko trochę bo mi na flaszkę nie starczy. Zresztą koszta leczenia nie są duże, no i zawsze można się najpierw napić, a potem iść do konowała ;)
 
 
BassStylerz 
I'm BassStylerz

Do³±czy³: 11 Pa¼ 2009
Posty: 10
Sk±d: książke piszesz?
Wys³any: 2010-10-05, 18:46   

Nie kombinujcie, dobrze jest tak jak jest ;]
 
 
artkom9

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010
Posty: 6
Wys³any: 2010-10-05, 20:59   

Właśnie na to są propozycje aby je przedyskutować i mieć w tym temacie jakieś spostrzeżenia nie jesteśmy tutaj po to aby się zasadzać na siebie ;) tylko wymieniać zdaniami. Dzięki wszystkich za odpowiedzi jakby ktoś miał jakieś jeszcze pomysły nawet najbardziej szalone to zapraszam , bo w każdym największym szaleństwie jest szczypta słuszności. Chyba się z tym zgodzicie? :) Pozdrawiam.
 
 
mieszko

Do³±czy³: 25 Wrz 2010
Posty: 24
Wys³any: 2010-10-05, 22:59   

jak się idzie do lekażą to raczej nie mówi się panie doktorze proszę wyleczyć mnie tylko trochę bo mi na flaszkę nie starczy.

ale jak lekarz karze brać leki tydzień to po 5 dniach przestajemy bo idzie weken a pić się chce więc nie leczymy się do końca
 
 
artkom9

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010
Posty: 6
Wys³any: 2010-10-06, 04:23   

Kolejne spostrzeżenie propos leveli i ekwipunku. Zauważyłem, że przy pierwszym levelu mogę sobie kupić sprzęta dp levelu 3 natomiast przy levelu 4 jedynie do 4 ego a nie na level 5,6,7 czy to jest po prostu niedopatrzenie? Czy tak ma być względnie dlaczego? Może by cosik ;) dodać na levela 4 co będe mógł kupić na wyższe poziomy. Wtedy też może skończy się ten łomot ;) przy wyższym levelu. Pozdr.
 
 
ADMIN
Administrator

Do³±czy³: 14 Kwi 2007
Posty: 307
Wys³any: 2010-10-06, 07:28   

@ mieszko - zasadniczo zawsze się jakieś argumenty za znajdą, niemniej jednak nie będzie znamian w systemie leczenia

@ artkom9 co do tego co kiedy można kupić i kiedy używać, jest na forum temat o tym - spis ekwipunku
 
 
artkom9

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010
Posty: 6
Wys³any: 2010-10-06, 09:46   @ ekwipunek

Chodziło mi o to, że broń nie jest dostępna od level 4 tam jest tylko najlepsza np. kamizelka a w poprzednich levelach mogłem kopić coś o x razy lepsze i od razu użyć. Z bronią i ekwipunkiem się zapoznałem taki znów nie jestem ;) Generalnie nie ma opcji z levelów wyższych które mogę użyć w levelu 4 o to mi chodziło. Pozdr
 
 
mieszko

Do³±czy³: 25 Wrz 2010
Posty: 24
Wys³any: 2010-10-06, 10:04   

słuszna uwaga
 
 
ADMIN
Administrator

Do³±czy³: 14 Kwi 2007
Posty: 307
Wys³any: 2010-10-06, 13:54   

Cóż, na początku musiało być coś dostępne, dla tego "porządek" zaczyna się dopiero nieco wyżej. Dodawanie na siłę sprzęty o śmiesznie niskich statystykach mijało by się z celem.
 
 
artkom9

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010
Posty: 6
Wys³any: 2010-10-09, 16:42   

Co powiecie na to aby aparatura była też dostępna w demobilu. Mógłbym sobie wycofać aparature sprzedać ją kupić ceny byłyby uzależnione od menelstwa ;) Proszę o uwagi. Pozdrawiam.

[ Dodano: 2010-10-10, 01:16 ]
Przeczytałem akurat na forum temat szper.. czy ewentualnie byłaby możliwość żeby nowy szper zaczynał się o 00:01? Chyba w tej chwili tak jest, że w momencie ostatniego szperu jest 24 godziny ,nawróćcie mnie ;) jeśli źle mówię. Pozdrawiam wszystkich włóczęgów z dworca ;)

[ Dodano: 2010-12-12, 10:09 ]
Witam tak sobie gram i znów mnie olśniło. Jak zwykle hehe ;) Sprawa leczenie i promili. Można zrobić cosik takiego - kiedy za dużo mam promili we krwi wtedy staje się denatem i automatycznie muszę mieć opcje jak w funkcji jesteś martwy. Co cała starszyzna plemienna na to? Pozdrawiam wszystkich żulików ;) Przykłąd jesteś narąbany jak szpak i stałeś się denatem jesteś martwy!

[ Dodano: 2011-05-18, 10:51 ]
Kolejna propozycja dotyczy ekwipunku. Spostrzegłem, że dużym utrudnieniem jest posiadanie i sprzedaż np. 15 koszul hawajskich lub innego sprzeta. Sprzedaje się pojedynczo, a można by zrobić sumowanie aby móc od razu większe ilości sprzedać. Co wy na to? Pozdrawiam
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytañ do SQL: 13